Гаджети можуть ПОЛІПШИТИ зір! Дізнайся, як!

Літо - пора відпусток і канікул, а для кожної мами - час турбот про відновлення здоров'я дітей. І якщо візит до стоматолога неминучий, то черг до офтальмолога можна легко уникнути!

Додатки Okolo Spider, Okolo Crosses, Okolo Ball розроблені з профілактичною та лікувальною метою. Замінюють апаратне лікування при амбліопії, гіперметропії, косоокості, астигматизмі. З їх допомогою тренується і зміцнюється очний нерв,

знімається втома і напруга з очей, виходить чудовий антистрес-ефект!

Розробки засновані на сучасній офтальмологічної практиці - динамічних картинках.

При завантаженні додатків Okolo Spider, Okolo Crosses, Okolo Ball ці рухомі картинки опиняться у Вашому гаджеті. Дитина захоплена корисною грою - мама спокійна!

Додаток Okolo Spider дозволяє концентруватися на зображенні яскравих геометричних фігур, що швидко змінюються. Час заняття - 5 хвилин.

Додаток Okolo Crosses пропонує для відновлення зорового аналізатора, активізації зору і концентрації контрастну чорно-білу "шахову" гаму.

Додаток Okolo Ball демонструє стійкий позитивний ефект при лікуванні амбліопії. Це вже не просто заняття, а інтерактивна гра на космічну тематику з глибоким об'ємним багатовимірним зображенням.