Проводите за компьютером больше 3 часов в день? Читайте внимательно!

Усі ми бачимо по-різному, коли здорові, але проблеми із зором хочемо вирішувати однаково - надійно, швидко, із максимальним комфортом і мінімальним відривом від звичного життя.

Якщо Ви проводите перед екраном більше 3 годин на день, Ваш зір обов'язково потребує відновлення!

Красные глаза от компьютера, что делать → Капли для глаз СИГИДА

Систематична втома і почервоніння очей, печіння і явне погіршення зору, звичайно, рано чи пізно змусять записатися на прийом до лікаря. Але що відбувається далі? У більшості випадків, почувши про необхідність гімнастики для очей або апаратного лікування, відкладаємо це на майбутнє і благополучно забуваємо. Адже ми так зайняті! Просто шкода гаяти час на апаратні процедури, просто неможливо піти з роботи\навчання в призначений час, просто нереально витратити дарма 20 днів! Адже ми завжди і всюди поспішаємо! Де вже нам знайти час на турботу про себе?

Із додатками Okolo Spider, Okolo Crosses, Okolo Ball ніякі жертви не потрібні. Додатки розроблені для дорослих і дітей віком від 4-х років з метою профілактики і лікування астигматизму, косоокості, гіперметропії, амбліопії.

Повною мірою компенсують апаратне лікування, тренують очний нерв, забезпечують повноцінний відпочинок втомленим очам.

Okolo Spider і Okolo Crosses являють собою рухомі контрастні картинки. При спостереженні за ними активізується зір, відновлюються міжнейронні зв'язки, фокусується увага. Тривалість одного заняття - 5 хвилин.

Okolo Ball, захоплююча космічна гра з об'ємним зображенням, стимулює і перемагає "ледаче око", надає антистресовий ефект.

І ці розробки лікарів-офтальмологів - у Вашому телефоні, у вільному доступі цілодобово. Для здоров'я і відпочинку очей потрібно одним кліком завантажити програми та присвятити 15 хвилин на день.

Добра і турботлива Природа наділила нас зором, зберігайте його з задоволенням і Okolo!