Заботьтесь о себе сейчас, потом будет поздно!

Іноді доводиться і очима слухати. А що робити, якщо дивитися боляче?

Зоровий аналізатор отримує і обробляє величезну кількість інформації. Більше 90% уявлень про світ ми отримуємо завдяки зору. Керуємо авто, працюємо за комп'ютером, зосереджено читаємо, готуємося до уроків або іспитів і не думаємо про навантаження і відпочинок!

Однак настає момент, коли очі вимагають турботи і піклування!

Уже багато років для тренування очного нерва, а також лікування гіперметропії, амбліопії, косоокості, астигматизму використовують спеціальні апарати. Двадцять платних клінічних занять, які проводяться за попереднім записом, часто в не зручний для Вас час, пов'язані з труднощами логістики, особливо в умовах карантину, - погодьтеся, надто багато складнощів.

Набагато простіше завантажити у смартфон додатки Okolo!

Okolo Spider, Okolo Crosses, Okolo Ball - три додатки, які замінять апаратне лікування. Розроблені офтальмологами з урахуванням вікових особливостей дітей (з 4 років) і дорослих. В основі - ті самі динамічні картинки, тільки не в апараті, а у Вашому телефоні!

Okolo Crosses і Okolo Spider пропонують лікувальну гімнастику для поліпшення кровопостачання ока, сприяють зростанню зорової працездатності, підвищують чіткість зору.

Гра Okolo Ball і тренує, і лікує. Ефективна при амбліопії, стресі, перевтомі.

Рекомендований час для заняття з кожним додатком займає всього 5 хвилин, на щоденний курс - чверть години!

 

При цьому Ви знаходитеся вдома, у зручному кріслі або в улюбленому саду, розслаблені і готові повністю присвятити час таким необхідним турботам про здоров'я.

Okolo Spider, Okolo Crosses, Okolo Ball - три вартові Ваших очевидних інтересів!