Новини
Як утриматися на плаву офтальмологам в умовах пандемії COVID-19?
Вплив пандемії COVID-19 на всі сфери людського життя важко перебільшити. Побоювання щодо можливого власного зараження, страх за здоров’я близьких, розчарування і нудьга через ізоляцію від решти світу, недостатня поінформованість щодо наслідків карантину, зміна режиму дня і харчування - далеко не повний перелік стресових факторів у 2020 році.
Апартне лікування в смартфоні - Ophthalmic Hub 2020
Раніше для профілактики та лікування амбліопії і косоокості пацієнтам необхідно було регулярно відвідувати кабінет лікаря, проходити дорогі та тривалі курси терапії. Насьогодні це зайві клопоти і витрати для сім'ї. Технічний прогрес дозволяє проходити аналогічний курс у домашніх умовах під дистанційним спостереженням лікаря-фахівця
Гаджети можуть ПОЛІПШИТИ зір! Дізнайся, як!
Літо - пора відпусток і канікул, а для кожної мами - час турбот про відновлення здоров'я дітей. І якщо візит до стоматолога неминучий, то черг до офтальмолога можна легко уникнути!
Проводите за компьютером больше 3 часов в день? Читайте внимательно!
Усі ми бачимо по-різному, коли здорові, але проблеми із зором хочемо вирішувати однаково - надійно, швидко, із максимальним комфортом і мінімальним відривом від звичного життя.
Заботьтесь о себе сейчас, потом будет поздно!
Іноді доводиться і очима слухати. А що робити, якщо дивитися боляче? Зоровий аналізатор отримує і обробляє величезну кількість інформації.