Співпраця

  • Партнерська програма для офтальмологів

  • Надайте найкращий сервіс Вашим пацієнтам разом із OKOLO

Дивитися
Переваги для фахівців
Економія
Не потрібно замовляти високовартісну розробку програми для клініки. Використовуйте в лікуванні і профілактиці вже створені додатки на основі методів плеоптики, ортоптики і диплоптики.
Ми постійно з Вами
При наявності питань або несправностей у додатку ми виправляємо, допрацьовуємо і оновлюємо безкоштовно.
Більше, вигідніше і простіше
Ведіть своїх пацієнтів із будь-якої точки світу, отримуйте більше нових пацієнтів і збільшуйте дохід за допомогою Вашої експертності і наших додатків
Аналітика ефективності
Ви зможете побачити успіхи пацієнта, порівнявши проходження рівнів ігор на початку лікування і в динаміці за допомогою функції аналітики в своєму особистому кабінеті.
Реєстрація в нашій партнерській мережі
Відкриття доступу для використання додатків за партнерською програмою
Завантаження додатків на свій смартфон / планшет
Застосування на практиці
Відгуки
Марина Щадних
Моя спеціалізація - хірургічне лікування косоокості. Часто після операції у пацієнтів з’являється потенційна можливість отримати бінокулярний зір. У такій ситуації дуже допомагають ігри OKOLO. Дуже зручно, що для тренувань немає необхідності кудись їхати або виконувати якісь складні дії. Усе просто, доступно, завжди під рукою. Мої пацієнти отримують бажаний прогрес граючись. Обов’язково рекомендую додаток і пацієнтам, і лікарям.
Вікторія Балинська
Із додатками OKOLO працюю декілька місяців. У теперішній час вони, дійсно, необхідні. Усім діткам подобаються такі тренування. Важлива функція додатків для лікаря - можливість контролювати динаміку та час тренувань у маленьких пацієнтів.
Дмитро Кулібаба
Додатки цікаві. Мами маленьких пацієнтів відмічають зацікавленість дітей і тішаться доступністю лікування. Ну, а мене, як лікаря, результати поки влаштовують. Досвід застосування ще не такий великий, проте негативних відгуків незадоволених пацієнтів ще не було жодного!)
Бондаренко Віктор
Додатки OKOLO досить позитивно сприймаються дітьми. Як мінімум, декілька тижнів діти грають із задоволенням. Потім трохи починає набридати. Тому доречним, на мою думку, є чергування декількох програм залежно від патології. Це цікавіше, а таким чином і ефективніше! Додатки OKOLO прості та комфортні в користуванні, тому не потребують сторонньої допомоги з боку батьків.
Софія Павлів
Чудове доповнення апаратного лікування. В сучасному світі, коли все переходить на формат онлайн , такі додатки на телефон є необхідним інструментом у профілактиці та лікуванні. Веселий та легкий процес покращення зору!
Залишилися запитання?
Напишіть нам!
Отримайте всі цифри й умови нашої програми